a

Hakkımızda

Hakkımızda

Motor Bilgim, Türkiye'de bir ilke imza atarak 'otomotiv ve motor yenileme' sektörünü bir araya getiren bir platform. Motor Bilgim'in amacı; 'motor yenileme' ve 'otomotiv' sektöründe faaliyet gösteren firmalara hizmet vermenin yanı sıra tüketiciyi de doğru bilgilendirmek.

www.motorbilgim.com sitesinden sektör temsilcilerine ve tüketicilere ulaştıktan sonra, yepyeni bir projeyi daha hayata geçirdik. Artık Motor Bilgim dergisi, de 6 ayda 1 yayınlanarak sizlerle birlikte olacak. Böylece online platformda buluşan sektör, zengin içerikle hazırlanan bir dergiye de kavuşacak.

Hızla gelişen teknolojiye paralel olarak kendini sürekli yenileyen otomotiv sektöründe motor yenileme önemli bir hacme sahip. Motor yenileme hizmeti veren ve otomotiv yedek parça imalatı yapan firmalar, hizmet ve ürünlerini motor bilgim aracılığı ile tüketiciye yakından tanıtma şansına sahip olacak.

Site ziyaretçileri ve dergi okurları ise; karşılaştıkları teknik sorunlara uzman isimler rehberliğinde çözüm bulacak. Ayrıca, eleman, teçhizat ve makine ihtiyaçlarını da temin etmenin yolunu öğrenecek. Hedefimiz, sektörün gelişimine katkıda bulunurken, motor yenileme işlemlerinde tüketicinin bilinçlenmesini de sağlamak.

Sektörün emektarı ustalara da yaşadıkları sorunların çözümüyle ilgili ya da yakıt analizi ve yağ analizi için desteğimiz kesintisiz devam edecek. Konusunda uzman, duayen yazar ekibimiz de sektörel gündemi, teknolojik yenilikleri, gelişmeleri sizlerle paylaşacak.

Ücretsiz üyelik sisteminin uygulandığı motorbilgim.com sitesi gibi, dergimiz de siz sektör temsilcilerine ücretsiz ulaşacak. Motor Bilgim dergisi ve www.motorbilgim.com sitesinde eş zamanlı yapacağınız reklam çalışmaları ise doğrudan hedef kitlenize ulaşma imkanı yaratacak.

Deneyimli ekibimizle gerçekleştireceğimiz projelerden ve sizlerle yapacağımız işbirliklerinden güç alarak hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz